Edukacja
Edukacja
Początek
Bez kategorii
Akcesoria
Bezpieczeństwo
Dom w środku
Dom z zewnątrz
Edukacja
IT, Internet
Maszyny i urządzenia
Medycyna
Motoryzacja
Nieruchomości sprzedaż, wynajem
Odzież i ozdoby
Reklama, marketing, zarządzanie
Samochody sprzedaż, wynajem
Szkolenia i integracja
Turystyka, podróże, hotele

Chcesz dodać swoją stronę?
Język niemiecki dla opiekunek osób starszych

Informacje: Język niemiecki dla opiekunek osób starszychWiele osób chciałoby się zdecydować na pracę za granicą, jednak nie posiadają odpowiednich umiejętności, które pozwoliłyby im porozumieć się z innymi. Dlatego oferujemy Państwu język niemiecki dla opiekunek osób starszych, w ramach którego nauczymy uczestników najważniejszych zwrotów, a także podstawowych zasad gramatyki.


Wózki spacerowe

Informacje: Wózki spaceroweWózki spacerowe to produkty, które znaleźć można w każdym domu, gdzie przebywa małe dziecko. Jeżeli interesują Państwa wysokiej jakości wózki spacerowe, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy produkty powstające z najlepszych materiałów, które zapewniają dziecku wygodę i bezpieczeństwo.


Kokon dla niemowlaka

Informacje: Kokon dla niemowlakaW naszej ofercie znajdują się otulacze bambusowe, poduszki, drewniane zabawki i gryzaki. Hitem wyprawkowym od kilku sezonów jest kokon dla niemowlaka. Produkt ten sprawdzi się jako leżaczek lub przenośne łóżeczko. Gniazdko wykonane jest z miłego materiału, głównie bawełny, a także wypełnione jest antyalergicznym wkładem. Posiadamy różne wymiary i wzory gniazdek.


Wszelkie prawa © www.bellissima.com.pl