IT, Internet
IT, Internet
Początek
Bez kategorii
Akcesoria
Bezpieczeństwo
Dom w środku
Dom z zewnątrz
Edukacja
IT, Internet
Maszyny i urządzenia
Medycyna
Motoryzacja
Nieruchomości sprzedaż, wynajem
Odzież i ozdoby
Reklama, marketing, zarządzanie
Samochody sprzedaż, wynajem
Szkolenia i integracja
Turystyka, podróże, hotele

Chcesz dodać swoją stronę?
Incentive wyjazdy motywacyjne

Informacje: Incentive wyjazdy motywacyjneNasza agencja zajmuje się budowaniem relacji biznesowych oraz wsparciu pracowników firm w rozwoju zawodowym. Być może jest Ci znajome pojęcie marketingu incentive. Wyjazdy motywacyjne do ciepłych krajów pomogą Ci zwiększyć siłę sprzedaży w relacjach B2B czy B2E. Egzotyczna podróż ulepszy poziom integracji personelu i wzmocni więzi z firmą.


przyjęcie plenerowe

Informacje: przyjęcie pleneroweNasza działalność opiera się na dostarczaniu funkcjonalnych hal namiotowych pod różnego typu wydarzenia i imprezy. Nasze namioty to idealny sposób, by zorganizować przyjęcie plenerowe w pięknych okolicznościach przyrody. Rozwiązanie to sprawdza się świetnie przy weselach, bankietach, a nawet festiwalach.


Szachy turniejowe

Informacje: Szachy turniejoweOferujemy plansze i bierki do rozgrywania najpopularniejszej gry strategicznej. Posiadamy również wersje dla profesjonalistów. Szachy turniejowe, które posiadamy w sprzedaży spełniają standardy federacji FIDE. Dla pasjonatów przygotowujących się do oficjalnej rywalizacji proponujemy jeden z dwóch polecanych zestawów: Staunton nr 5 lub 6.


camping dolnośląskie

Informacje: camping dolnośląskieMarzysz o ucieczce z miejskiego zgiełku na łono natury? Weź pod uwagę nasz camping znajdujący się w województwie dolnośląskim. Możesz rozbić się u nas z własnym namiotem lub przyjechać camperem. Oferujemy także spływy kajakowe po rzece Bóbr. Jeśli wolisz zostać na lądzie, to polecamy przejażdżki rowerowe po naszych malowniczych lasach.


Wszelkie prawa © www.bellissima.com.pl