Medycyna
Medycyna
Początek
Bez kategorii
Akcesoria
Bezpieczeństwo
Dom w środku
Dom z zewnątrz
Edukacja
IT, Internet
Maszyny i urządzenia
Medycyna
Motoryzacja
Nieruchomości sprzedaż, wynajem
Odzież i ozdoby
Reklama, marketing, zarządzanie
Samochody sprzedaż, wynajem
Szkolenia i integracja
Turystyka, podróże, hotele

Chcesz dodać swoją stronę?
Leczenie raka prostaty

Informacje: Leczenie raka prostatyNowotwory to plaga dzisiejszych czasów, na którą nadal nie ma skutecznego leku. Jeżeli w Pana rodzinie ktoś chorował na raka prostaty, zagrożenie znacznie się zwiększa - radzimy wówczas wykonać badania genetyczne. Leczenie na szczęście jest zazwyczaj skuteczne. Dobierzemy odpowiednią metodę spośród dostępnych.


Psycholog dziecięcy

Informacje: Psycholog dziecięcyPotrzebny Ci psycholog dziecięcy? Bydgoszcz jest miastem, w którym się znajdujesz? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty, ponieważ zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie specjalistów, którzy podchodzą do swojej pracy z wielką pasją, a jednocześnie są bardzo cenionymi fachowcami w środowisku lekarskim. Naprawdę warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniej placówki przed skorzystaniem z tego typu pomocy. Jest to niezwykle delikatna sfera ludzkiego zdrowia, w której naprawdę olbrzymie znaczenie mają kompetencje lekarza.


Hurtownia przypraw

Informacje: Hurtownia przyprawKażdy, nawet początkujący kucharz wie, że jeden dodatek, aromat, jest w stanie zmienić smak całej potrawy. Komponowanie poszczególnych przypraw jest więc nie tylko sztuką, ale również koniecznością poszukiwania własnej tożsamości i sposobu wyrażania się poprzez konkretne smaki. Jeżeli więc pragniesz postawić na indywidualność, to koniecznie sięgnij do naszego sklepu i hurtowni. To tutaj odnajdziesz propozycje wychodzące poza standardowe przyzwyczajenia, odkrywające przed Tobą całą magię zapachów i korzennych aromatów.


Kardiolog dziecięcy Wrocław

Informacje: Kardiolog dziecięcy WrocławŚwiadczone usługi obejmują pomoc w zakresie diagnostyki oraz leczenia wad układu sercowo-naczyniowego, a także różnego rodzaju schorzeń. Lekarz kardiolog z przychodni CardioHome we Wrocławiu zajmuje się między innymi takimi chorobami, jak przewlekłe niedokrwienie kończyn dolnych, maktoangiopata cukrzycowa, zespoły uciskowe górnego otworu klatki piersiowej lub usidlenia tętnicy podkolanowej, a także olbrzymiokomórkowym zapaleniem tętnic zarówno u dorosłych jak i dzieci. Ponadto, dietetyk przygotowuje niezbędny jadłospis dla Pacjentów przychodni.


Aparat RTG

Informacje: Aparat RTGOdpowiednio wyposażone szpitale czy kliniki są kluczem do właściwego funkcjonowania służby zdrowia. Właśnie z myślą o tym firma Timko podjęła prace z wiodącymi producentami z branży i stworzyła sklep internetowy, w którym znajdują się ergonomiczne, funkcjonalne i bardzo komfortowe w użytkowaniu urządzenia medyczne. W naszym szerokim asortymencie znalazł się m. in. nowoczesny aparat RTG z ramieniem C. Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi obrazu oraz komputerowi znacznie lepiej iż jego tradycyjny odpowiednik informuje o stanie pacjenta.


Łóżko rehabilitacyjne Rybnik

Informacje: Łóżko rehabilitacyjne RybnikW asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdziesz szeroką gamę profesjonalnego sprzętu medycznego, stosowanego zarówno w specjalistycznych ośrodkach, jak i domach w których przebywa chora osoba. Nasza oferta obejmuje między innymi łóżko rehabilitacyjne, dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź naszą ofertę już dziś, Rybnik to miasto w którym mieści się nasza siedziba.


kosmetyki z kolagenem naturalnym

Informacje: kosmetyki z kolagenem naturalnymW ofercie naszego sklepu znajdziesz skuteczne kosmetyki z kolagenem naturalnym, które zapewnią Twojej skórze odpowiedni poziom pielęgnacji. Nieustannie poszerzamy asortyment wprowadzając do niego nowe, atrakcyjne produkty, dzięki którym Twoja skóra będzie olśniewać. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w której między innymi znajdziecie peelingi, maseczki czy inne suplementy urody.


Dermatolog dziecięcy Wrocław

Informacje: Dermatolog dziecięcy WrocławJesteśmy wrocławską kliniką, która świadczy usługi z zakresu medycyny estetycznej. W naszych gabinetach przyjmują lekarzy tacy jak chirurg, onkolog, urolog oraz dermatolog dziecięcy. W ofercie naszej kliniki dostępne są konsultacje oraz zabiegi medycyny estetycznej. Przyjmujemy pacjentów z defektami wrodzonymi oraz które powstały w wyniku urazu.


Centrum edukacji

Informacje: Centrum edukacjiCentrum Edukacji i Terapii Różowe Okulary oferuje pomoc psychologiczną przeznaczoną dla wszystkich tych osób, które nie mogą sobie samodzielnie poradzić z problemami, także dzieci i młodzieży. Aby umówić się na spotkanie w gabinecie w Warszawie, należy skontaktować się telefonicznie lub mailowo na adres udostępniony na stronie internetowej.


Masaż mobilny Warszawa

Informacje: Masaż mobilny WarszawaZnakomitą okazją dla odprężenia ciała i umysłu jest masaż. Warszawa jest miejscem, gdzie możecie Państwo skorzystać z naszej oferty. Tradycyjny pozwala skutecznie walczyć z przemęczeniem i napięciem, ma on też wpływ na poprawę krążenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty mobilnego masażu. Zapraszamy!


Wszelkie prawa © www.bellissima.com.pl