Samochody sprzedaż, wynajem
Samochody sprzedaż, wynajem
Początek
Bez kategorii
Akcesoria
Bezpieczeństwo
Dom w środku
Dom z zewnątrz
Edukacja
IT, Internet
Maszyny i urządzenia
Medycyna
Motoryzacja
Nieruchomości sprzedaż, wynajem
Odzież i ozdoby
Reklama, marketing, zarządzanie
Samochody sprzedaż, wynajem
Szkolenia i integracja
Turystyka, podróże, hotele

Chcesz dodać swoją stronę?
Prawo restrukturyzacyjne

Informacje: Prawo restrukturyzacyjnePrzedsiębiorstwa objęte ryzykiem niewypłacalności mogą liczyć na wsparcie i pomoc. Ustawa z roku 2016 zmodernizowała prawo restrukturyzacyjne tak, by chronić ekonomiczną wartość przedsiębiorstwa przy jednoczesnym poszanowaniu praw wierzycieli. Nowelizacja ułatwia osiągnięcie porozumienia między interesami tych dwóch grup i opracowanie planu działania, który pomoże spłacić długi i uniknąć upadłości firmy.


Zarządzanie flotą pojazdów

Informacje: Zarządzanie flotą pojazdówNie wiesz jak skutecznie administrować działalność swoich pracowników? Zachęcamy do wykupienia monitoringu floty, która pozwoli na wyeliminowanie niepożądanych zachowań kierowców. W czasie rzeczywistym, oprogramowanie powiadomi o odstępstwach od zaplanowanych tras, próbach kradzieży. System zarządzania flotą samochodową dla pojazdów dostawczych i ciężarowych, to również sprawne planowanie i realizację wizyt/dostaw. To również skuteczna kontrola czasu pracy i czasu przewidzianego na obowiązkowe przerwy.


księgowość

Informacje: księgowośćPrzekonaj się, że powierzając nam księgowość swojej firmy będzie panował w niej porządek i wzorowa organizacja. Usługi dotyczą tak podstawowych świadczeń jak prowadzenie ksiąg handlowych, a także bardziej szczegółowych zadań, dopasowanych do potrzeb klienta z danej branży. Zajmiemy się kontaktem i rozliczeniami z urzędem oraz kadrami i płacami.


pożyczki dla firm

Informacje: pożyczki dla firmZapraszamy serdecznie do skorzystania z propozycji naszej firmy, która oferuje pożyczki społecznościowe. W naszym serwisie z łatwością porównasz oferty. Obejmują one między innymi inne terminy na spłatę, kwoty możliwe do otrzymania oraz warunki, które należy spełnić, aby dostać pożyczkę. Aby zakwalifikować się procedury są bardzo uproszczone. Sprawdź na naszej stronie najlepszą ofertę - zapraszamy do kontaktu!


Wszelkie prawa © www.bellissima.com.pl